Susan&Eric Story ( 3.díl )

23. března 2009 v 13:36 | zuz@.kiss(admin) |  KISS

Susane se v autě bavila se Sandy o všem co se večír stalo. "Ty si se sním vážně vyspala?" udiveně se ptá Susane Sandy. "No tak jo,vyspala....." říká nesměle Sandy. "Je to vážně bůh!Byla jsem né v sedmým nebi,ale v osmím!" směje se Sandy. "Ty jsi ale dračice.Ještě furt nemůžu uvěřit tomu,že jsme se ke klukům dostali tak blízko....." říká nadšeně Susan. "A to vše jen díky tobě.....nebejt toho že si na nás upoutala pozornost,tím,že si zakřičela na Erica mohli jsme o svých idolech dál jen snít....A co ste vlastně dělali vy s Ericem?No pochlub s emi zlato" usmívá se Sandy. "No tak hodně sme si povídali a musím říct,že je Eric ten nejlepší chlap jakýho jsem kdy poznala.......a strašně hezky líbá........zítra spolu jdeme na oběd!" směje se Susan. "OOOH pozoor,paní Singerová,výborně!" škádlí Sandy,"to je dobrý...moc ti to s ním přeju,sluší vám to spolu" a šibalsky mrkne na Susan."Já zítra jdu na procházku s Genem tak uvidíme co se z toho vyklube...." , "NOO aby z toho nebyli malý Simmonsové!" směje se Susan, "Nech toho baby!To nehrozí!" napomíná jí se smíchem Sandy.
Susan už pomalu usíná,ale pořád musí myslet na Erica.Po hodině přemýšlení usíná.Ráno v 9 hodin se vzbudí a zapne si rádio.Ihned poznává písničku Domino.Jde si uvařit kafe a udělat si sendvič.po snídani se jde vykoupat a pořád myslí na to,jaké to bude dneska s Erikem.Pozve k sobě Sandy,aby jí pomohla vybrat vhodné oblečení."Tadyten svetřík je hezkej a k tomu bych volila tyhle džíny.No a tadyty kozačky jsou k celýmu modelu perfektní." navrhuje Sandy. "Ok tak to bychom měli.A kabelku tuhle hnědou nebo černou?" ptá se Susan a ukazuje kabelky Sandy. "No obleč si ty věci a já ti poradím co se k tomu hodí.Ale troufnu si tvrdit,že ta hnědá bude asi nejlepší." "Dobře........................"
"Vypadáš skvěle,Ericovi se určitě budeš líbit!" mrká Sandy na Susan.Sandy udělala Susan krásný účes a makeup k nakousnutí.Susan se navoněla tím nejhezčím a nejdražším parfémem co měla a už jen čekala až jí zavolá Eric.Během pěti minut zvonil telefon."Halo,je tam Susan?" ,"Ano to jsem já,si to ty Eriku?" "Jistě že to jsem já baby,jsi už připravená,mohu tě vyzvednout?" "Jo jo můžeš.Budu čekat před kavárnou Toma Cloonieho" "Dobře,řidiš si poradí,tak za 10 minut jsem tam!Pa!" "Papa!" . "Noo tak vyraž zlato,držím ti palce!" a dala Susan pusu. "Díky Sandy,tak at to tobě s Genem dopadne dobře!" směje se Susan na Sandy.
"Ahoj Susan,moc ti to sluší!"pozdravil Eric Susan a políbil jí. "Díky Eriku,ty taky vypadáš báječně!" usmála se na něj Susan. "Tak můžeme vyrazit ne?" "Jistě,můžeme...." Susan si nasedla do auta a vyrazili do restaurace.Po obědě se šli projít do parku.Povídali si o Erikově kariéře,o Susanině práci a o tom,jaká je faninka KISS."Ale jaká náhoda!" řekne Erik,když spatří na lavičce sedět Gena líbajícího se se Sandy."Ale co vy dva tady?" ptá se Gene překvapeně a zároven se šibalským úsměvem."Byli jsme se Susan na oběě a tet se procházíme parkem,kde narazíme na vás dva" směje se Eric, "no nic nenechte se rušit!" loučí se snimi Eric. "Mějte se!" mává na ně Susan a mrká na Sandy.
"No tak zase někdy příště.Dnska jsem stebou prožil hezkej den,díky za něj!" říkal Eric držící Susan za ruku před jeím domem. "No snad nějaký příště bude,doufám že se mi zase v co nejbližší době ozveš!Je mi s tebou moc hezky!A chci aby si věděl,že to co jsem na tebe zakřičela před konzertem jsem myslela naprosto vážně!" řekla s vážností v obličeji Susan. "No já.......k tobě taky něco...teda chci říct......já se do tebe asi zamiloval.Já vím,zní to šíleně,že tě znám tak krátce a už tohle říkám,ale ty jsi mě okouzlila svou osobností a ….....a.........já nevím co říct.Když jsem stebou cítím se báječně,nic před tebou nemusím skrývat a když si stebou povídám,jako kdyby mě tvá slova hladila nejen na duši,ale i na srdci!" vyhrkl Eric na Susan..."....Eriku já nevím co ti na to říct.........no........já..........." a vrla se mu kolem krku.Začali se vášnivě líbat a vypadala to,že je od sebe už nic neodtrhne,když v tom začalo pršet. "A sakra zrovna tet...a můj řidič tu ještě ani není......" zlobí se Eric. " Tak pojd ke mně nahoru,dáme si čaj!" pohotově prohlásila Susan. "No já nevím,tak dobrá...." řekl nesměle Eric.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SandyFranková The Coon MÝVAL SandyFranková The Coon MÝVAL | E-mail | Web | 23. března 2009 v 19:16 | Reagovat

heeje já tě žeru!!!! nikdy jsem nic tak super nečetla!!!!! wooow zlatí já tě prostě baštím *mrská jazykem*

2 SandyFranková The Coon MÝVAL SandyFranková The Coon MÝVAL | E-mail | Web | 23. března 2009 v 19:17 | Reagovat

já tě prostě baštíííím!!!! nic lepší jsem zlatí nečetla!!!! *mrskám jazykem* I love youuuuuu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama