Susan&Eric Story ( 4.díl )

23. března 2009 v 21:30 | zuz@.kiss(admin) |  KISS

Když došli nahoru do bytu,Susane uvařila čaj a pustila cd Revenge.Eric se začal smát. "To mi děláš naschval že?" směje se Eric. "Ne,vadí ti to?Jestli ano,vypnu to,"směje se Susan, " já ale jinak nemůžu,jsem na vaší muzice závislá!" říká vysmátá Susane.Oba začnou zpívat a Eric vyprávěl Susan příhody jaké s klukama zažil při nahrávání alba a při tour. "......už sme byli strašně unavený,Paul si dokonce nasypal do kafe místo cukru sůl." řekl Eric a oba se začali smát.Když začala hrát písnička Carr Jam 1981 už se Eric se Susan vášnivě líbali.Susane Ericovi pomalu rozepínala poklopec,Eric Susane přetáhl přes hlavu svetřík a rozepl jí podprsenku,kterou pod ním měla.Eric si sundal kalhoty a Susane udělala totéž.Po chvíli byli oba nazí.Eric líbal Susane na krku a ona ho hladila po zádech.Milostná předehra byla dlouhá a krásná.....byli oba žhavější než Slunce,než peklo.......vystřídali mnoho poloh a jejich orgasmus byl přesně takový,jako když dítě dostane přesně takový dárek,jaký si vždycky přál........oba dostali to co chtěli,SEBE......jejich láska ještě víc vzrostla a oba se cítili nádherně..........
Po vydatném sexu se šli oba společně vysprchovat.Mazlili se pod tekoucí vodou,jejich těla byla přitisknutá na sebe.Eric se se Susan rozloučil dlouhým polibkem a nastoupil do přistavěného vozu.Susan jásala jak malá holka.Splnil se jí sen,konečně se zblížila s Ericem Singerem.Až do této události tomu nemohla věřit.Ano,ona se milovala se svým idolem,který se do ní pravděpodobně zamiloval!Sen každé jeho faninky.
Mezi tím se oddávájí sexulním hrátkám i Sandy s Genem.Gene dráždí svým obrovským jazykem Sandy v intimních partiích a Sandy si to vychutnává,jako to nejlepší jídlo co kdy jedla.Prostě lahoda.Jeho sexuální fantazie jí naprosto vyhovuje.Gene je pro ní prostě bůh sexu!
Druhý den si holky o všem povídají. "Nonono nevěděla jsem že je Eric takovej divoch...." laškuje Sandy se Susan ,"on vypadá tak nevinně a skrývá se v něm neuvěřitelnej ďábel...." směje se Sandy...."Oh Gene byl naprosto úžasnej....holka řeknu ti,že lepší sex jsem nikdy nezažila....on má strašně bujnou fantazii a dělal takový věci který mě přiváděli do úplné euforie......byla jsem opilá orgasmem!" chcechtá se Sandy . " No tak od Gena se to dalo čekat,je o něm známé,že je to velkej divoch!," směje se Susan a dodává : "On je takovej už od pohledu....koukneš se na něj a vidíš v něm to,že musí být zaručeně sexuální guru....". "Děvče moje zlatý,jdem někam na panáka!Pojd se bavit!" vybízí Sandy Susan. "No tak fajn,ale nesmím se moc opít,zítra ráno musím brzo vstát" chechtá se Susan a prozrazuje Sandy : " Eric mě pozval k sobě do bejváku v Beverly Hills!" jásá Susan. " Vážně?WOW to je hustý holka!" vykřikne Sandy a skočí Susan kolem ramen. "To musíme jít zapít!" řekne přesvědčeně Sandy.
Holky už sedí u baru a obědnají si,jako obvykle,dvojitou whiskey.Když už jsou trošku opilé a povídají si Susan řekne: "Promin baby,už budu muset domů....moc mě to mrzí,ale však víš pr........." . "zadrž kotě!" skočí jí do řeči Sandy," dáme ještě jednoho panáka a pomažeme domů,bereš?" řekne s opileckým úsměvem Sandy. "Ok tak beru....ale fakt posledního" vzdechne Susan.Kopne do sebe panáka a už už by šla,ale Sandy se složí na zem.Sebere jí a kouká se jak se Sandy směje. "Nevěřím tomu,že jsem spadla!" chychotá se Sandy.Susan zavolá taxikáře,který odvezl nejdřív Sandy a pak dojel i k Susan. "Díky!Drobný si nechte!" rozloučila se zdvořile Susan.
Po vyčerpávajícím tahu Susan ulehá do postele a je ihned tuhá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama